Blagajne 500 pln

1. siječnja 2015. u operaciju su uvedeni novi propisi koji uvelike proširuju opseg ljudi koji provode ekonomsku kampanju, što će ovisiti o obveznoj registraciji na fiskalni iznos bingo haka. Od samog početka mnoge brojke zahtijevaju kupnju blagajne. U to vrijeme nema kratkih troškova. Budući da su prodavači blagajne svjesni da će bez razloga za kupnju biti kupaca, oni zapravo neće sniziti svoje cijene. To, dakle, naziva veliki trošak za investitora koji kupuje fiskalnu blagajnu. Znate li, međutim, da poduzetnici koji prvi put uspiju preuzeti trošak kupnje blagajne za proboj?

Prema čl. 111 par. 4 osobe koje započnu registraciju kupnje i iznose dospjelog poreza na fiskalni iznos, mogu od poreza odbiti troškove nastale kupnjom svih blagajni u iznosu od 90% njegove cijene, ali ne više od 700 PLN.Što treba učiniti kako bi se dobio povrat kupnje blagajne? Porezni obveznik u trenutnoj točki mora vratiti pisanu obavijest u kojoj će obavijestiti o broju kupljenih fiskalnih blagajni. Prilagođena je voditelju nadležnog poreznog ureda. Mora se pripremiti prije registracije prodanog proizvoda na blagajni, jer se to odnosi na njega. Zapamtite da ako prekoračimo ovaj trenutak, nećemo dobiti povrat, pa je vrijedno paziti na vrijeme. Obratimo pozornost na posljednje, budući da smo samo jedna blagajna, ne zahtijevamo da bude predložena na samostalnom obrascu - sve što trebate učiniti je ispuniti obrazac o mjestu instalacije blagajne. To je vjerojatno da će konzumirati očito, ali da vas podsjeti da je osnova za povrat novca za kupnju blagajne će biti račun (ili novi dokaz o kupnji. Zadržimo ga.Kako izgleda pitanje nadoknade troškova fiskalne kase u slučaju poreznih obveznika PDV-a? Pobrinimo se za činjenicu da su obveznici PDV-a prilika za kupnju blagajne samo u ugovoru o PDV-u za vrijeme kada su započeli zabilježenu prodaju na fiskalnom iznosu. Porezni obveznik PDV-a, kada isplati na mjesečnoj osnovi, može se osloniti na 25% (i ne više od 175 PLN poreza na račun, u slučajevima kada postoji višak plaćenog poreza. U sličnoj situaciji, obveznik PDV-a koji plaća u tromjesečnom sustavu može zauzeti 50% iznosa zbog trgovanja, iako ne dovoljno od 350 PLN.